Zaczynamy

krypto-info

Zaczynamy

Zaczynam serię blogowania o kryptowalutach i sytuacji na rynku jaka panuje.

W sieci jest wiele stron na których są publikowane Newsy, ale bardzo mało blogowania w tej tematyce.

 

Na moim blogu skupie się na informacjach które osobiście odkrywam i wnioski do jakich dochodzę po głębszych analizach i zebranych informacji przeze mnie, a jak zapewne zauważyłeś mam dostęp do wielu informacji ze świata kryptowalut dzięki własnej platformie Discord na której udało mi się stworzyć algorytmy przechwytujące informacje z sieci o Kryptowalutach.

Informacje które przechwytuje mają swoje źródła na Twitterze, YouTubie, Reddicie, Panicu,

oraz na portalach wirtualnych gdzie są publikowane artykuły przez wiele redakcji.

Dlaczego ci o tym mówie?

Dlatego abyś czytając moje posty miał świadomość kto je publikuje i na czym opieram swoją wiedzę oraz wyciągane wnioski.

Wszystko stworzyłem sam, całą platformę oraz stronę lecz pragnę pozostać anonimowy w sieci ze względu na bezpieczeństwo.

System z czasem może zacząć próbować przejąć kontrole nad rynkiem kryptowalutowym a działania wpływowych korporacji często opiera się na Korupcji lub wpłynięciu na podmioty mające wpływ na społeczność i na ich działania, dlatego cenie sobie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i będę tego samego uczył ciebie oraz całą społeczność wprowadzając cię do Kryptowalut, ponieważ na tym rynku trzeba znać dobrze temat aby nie stracić całego majątku przez jeden błąd.

Dlatego nie poznasz mojej tożsamości publicznie, ale chciałbym podzielić się swoimi opiniami oraz informacjami na które trafiam.

Dlaczego to robię?

Moim celem jest aby dać dostęp do edukacji oraz do informacji o kryptowalutach, blockchain oraz nowej technologi monetarnej każdemu kto wyraża taką chęć oraz nauczyć od zera co to jest i jak się obsługuje kryptowaluty w najprostszy możliwy sposób.

Analizując sytuacje na rynku tradycyjnych akcji, finansów, spółek i tego co się dzieje dzisiaj na świecie, WIEM że świat nie może dalej opierać się na starym systemie bankowym(finansowym) który jest pełen niedociągnięć, korupcji , oraz przyczyną wielu nieścisłości na świecie, Świat potrzebuje zmian.

Potrzebujemy zniszczenia starego systemu finansowego i pogrzebania go oraz zaimplementowania nowego bardziej sprawiedliwego, odpornego na korupcje, machlojki, klarownego w którym nic nie da się ukryć oraz nad którym nikt nie ma kontroli, tam gdzie kontrola i władza tam korupcja i problemy z ludźmi.

Uważam że system kryptowalutowy jest jedną z lepszych alternatyw dla zwykłego systemu bankowego ponieważ nie ma on właściciela nie ma on Wielkiego Architekta który go kontroluje oraz nie ma w nim możliwości korupcji tak aby inni się o tym nie dowiedzieli. Blockchain jest jasny i klarowny, na dzień dzisiejszy już nie jest on anonimowy i można dojść do każdego kto jaką transakcje wykonał kiedy i ile otrzymał od kogo i nie da się tej informacji wymazać z niego, daje nam to jasny i przejrzysty system finansowy w którym nie da się nic zatuszować, choć jest on dopiero we wstępnej fazie rozwoju i  służy jako rynek do spekulacji, a większość projektów które widzimy na rynkach za jakiś czas znikną i zostanie z nich tylko garstka.

Jednak daje nam możliwość aby stworzyć lepszą przyszłość, dopóki stary system finansowy się nie zapadnie i przejdziemy na nowy, chciałbyś być na to gotowy i jeszcze uzyskać korzyść z zapaści starego systemu finansowego?

Zapraszam do nas na grupę gdzie uczymy się wszyscy kryptowalut, blockchaina oraz nowych technologii które są bardzo szybko wprowadzane na rynek a systemy bankowe nie nadążą już za tym co się dzieje na rynkach kryptowalutowych i reaguje z ogromnym opóźnieniem.

Obserwuj moje posty, które będą edukujące i z czasem zrozumiesz kryptowaluty i cały rynek, a jeśli chcesz nauczyć się ekspresowo to dla chętnych wiedzy natychmiast jest Discord przygotowany. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*